Değerli Seyircilerimiz,

-Festival biletlerimiz 17 Mart 2019 Pazar günü saat:
10.00' dan itibaren Gişe satışına, Saat 14:00'dan itibaren ise İnternet satışına sunulacaktır. (Her temsil için yalnızca internet gişemizden satışa sunulacak 3 sıra boş koltuk bulunacaktır.)

-İzleyicilerimiz, her oyunun sadece bir temsilinden en fazla 4 adet bilet satın alabileceklerdir.

 

-Oyunlarımız için toplu satış yapılmayacak ve rezervasyon alınmayacaktır.

-Bilet Fiyatlarımız:

Kantocu Müzikali: 18 ₺ , Çocuk Oyunu: 4.5 , Diğer Oyunlar: 15 ₺ olarak belirlenmiştir.
 

-2022 sayılı kanun kapsamındaki ve engelli seyircilerimiz, biletlerini yalnızca H.Ö. Sabancı Kültür Merkezi Toplu Satış biriminden alabileceklerdir.


-Adana Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü, gişelerin önünde seyircilerimiz tarafından oluşturulacak bilet satış kuyruğunun planlanmasında (Bilet satış kuyruğu listesi oluşturulması v.b.) ya da düzenlenmesinde herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. Bu nedenle kuyruklarda oluşabilecek sorunlar da müdürlüğümüz, herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

-Bilet satış kurallarımız Devlet Tiyatroları personeli için de geçerlidir.

İlgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

 

*Genel Müdürlük, gerektiği takdirde oyun düzeninde değişiklik yapabilir.

 

 

Merkez Park Amfi Tiyatro
Tarih Saat Grup Oyun
13 Nisan 2019 Cumartesi (S) 20:30 Ankara Devlet Tiyatrosu RUMUZ GONCAGÜL
20 Nisan 2019 Cumartesi (S) 20:30 İzmir Devlet Tiyatrosu KANTOCU (MÜZİKAL)
21 Nisan 2019 Pazar (S) 20:30 İzmir Devlet Tiyatrosu KANTOCU (MÜZİKAL)
 

 

 

Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Adana DT Sahnesi

Tarih Saat Grup Oyun
27 Mart 2019 Çarşamba (S) 20:00 Shaman Dans Tiyatrosu ANADOLU AŞK EFSANELERİ
28 Mart 2019 Perşembe (S) 20:00 Shaman Dans Tiyatrosu ANADOLU AŞK EFSANELERİ
29 Mart 2019 Cuma (S) 20:00 Polonya Maska Tiyatrosu ROMEO VE JULIET
30 Mart 2019 Cumartesi (M) 15:00 Polonya Maska Tiyatrosu ROMEO VE JULIET
30 Mart 2019 Cumartesi (S) 20:00 Polonya Maska Tiyatrosu ROMEO VE JULIET
31 Mart 2019 Pazar 31 MART 2019 MAHALLİ İDARELER GENEL SEÇİMLERİ
01 Nisan 2019 Pazartesi (S) 20:00 Gürcistan / Rustavelli Tiyatrosu JULIUS CEASER
02 Nisan 2019 Salı (S) 20:00 Gürcistan / Rustavelli Tiyatrosu JULIUS CEASER
03 Nisan 2019 Çarşamba (S) 20:00 Duru Tiyatro YÜZLEŞME
04 Nisan 2019 Perşembe (S) 20:00 Duru Tiyatro YÜZLEŞME
05 Nisan 2019 Cuma (S) 20:00 İstanbul Temaşa Tiyatrosu İKİNCİ BAHAR
06 Nisan 2019 Cumartesi (M) 15:00 İstanbul Temaşa Tiyatrosu İKİNCİ BAHAR
06 Nisan 2019 Cumartesi (S) 20:00 İstanbul Temaşa Tiyatrosu İKİNCİ BAHAR
07 Nisan 2019 Pazar (S) 20:00 Tiyatro Adam TEFTİŞÖR
08 Nisan 2019 Pazartesi (S) 20:00 Tiyatro Adam TEFTİŞÖR
09 Nisan 2019 Salı (S) 20:00 Antalya Devlet Tiyatrosu GODOT'YU BEKLERKENİ BEKLERKEN
10 Nisan 2019 Çarşamba (S) 20:00 Antalya Devlet Tiyatrosu GODOT'YU BEKLERKENİ BEKLERKEN
11 Nisan 2019 Perşembe (S) 20:00 Yolcu Tiyatro KÜRKLÜ VENÜS
12 Nisan 2019 Cuma (S) 20:00 Yolcu Tiyatro KÜRKLÜ VENÜS
13 Nisan 2019 Cumartesi (S) 20:00 Ankara Devlet Tiyatrosu CİMRİ
14 Nisan 2019 Pazar (M) 15:00 Ankara Devlet Tiyatrosu CİMRİ
14 Nisan 2019 Pazar (S) 20:00 Ankara Devlet Tiyatrosu CİMRİ
15 Nisan 2019 Pazartesi (S) 20:00 İstanbul Devlet Tiyatrosu ELEKTRA
16 Nisan 2019 Salı (S) 20:00 İstanbul Devlet Tiyatrosu ELEKTRA
17 Nisan 2019 Çarşamba (S) 20:00 İspanya / Yllana Tiyatrosu ŞEFLER
18 Nisan 2019 Perşembe (S) 20:00 İspanya / Yllana Tiyatrosu ŞEFLER
19 Nisan 2019 Cuma (S) 20:00 Eskişehir BBŞT SCAPİNİN DOLAPLARI
20 Nisan 2019 Cumartesi (M) 15:00 Eskişehir BBŞT SCAPİNİN DOLAPLARI
20 Nisan 2019 Cumartesi (S) 20:00 Eskişehir BBŞT SCAPİNİN DOLAPLARI
21 Nisan 2019 Pazar (S) 20:00 İstanbul BBŞT KARINCALAR & BİR SAVAŞ VARDI
22 Nisan 2019 Pazartesi 20:00 İstanbul BBŞT KARINCALAR & BİR SAVAŞ VARDI
23 Nisan 2019 Salı (M1) 11:00 Arjantin / Mandragora Sirki MANDRAGORA SİRKi (ÇOCUK OY.)
23 Nisan 2019 Salı (M2) 14:00 Arjantin / Mandragora Sirki MANDRAGORA SİRKi (ÇOCUK OY.)
24 Nisan 2019 Çarşamba (M1) 11:00 Arjantin / Mandragora Sirki MANDRAGORA SİRKi (ÇOCUK OY.)
24 Nisan 2019 Çarşamba (M2) 14:00 Arjantin / Mandragora Sirki MANDRAGORA SİRKi (ÇOCUK OY.)
25 Nisan 2019 Perşembe (S) 20:00 Semaver Kumpanya MADDE 22
26 Nisan 2019 Cuma (S) 20:00 Semaver Kumpanya MADDE 22
27 Nisan 2019 Cumartesi (S) 20:00 Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiy. ESARETİN BEDELİ
28 Nisan 2019 Pazar (S) 20:00 Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiy. ESARETİN BEDELİ
29 Nisan 2019 Pazartesi (S) 20:00 Özbekistan / Khorezm M.D.Tiy. ATALARIN KILICI
30 Nisan 2019 Salı (S) 20:00 Özbekistan / Khorezm M.D.Tiy. ATALARIN KILICI

 

 

Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sabancı Oda Tiyatrosu
Tarih Saat Grup Oyun
27 Mart 2019 Çarşamba (S) 18:00 Ankara Devlet Tiyatrosu ÇÖKME TEH. VAR & EZİLMİŞ...
28 Mart 2019 Perşembe (S) 18:00 Ankara Devlet Tiyatrosu ÇÖKME TEH. VAR & EZİLMİŞ...
29 Mart 2019 Cuma (S) 18:00 Kosova / N. Gürcüali Türk Tiyatrosu MASKELİLER
30 Mart 2019 Cumartesi (S) 18:00 Kosova / N. Gürcüali Türk Tiyatrosu MASKELİLER
01 Nisan 2019 Pazartesi (S) 18:00 Fiziksel Tiyatro ŞATONUN ALTINDA
02 Nisan 2019 Salı (S) 18:00 Fiziksel Tiyatro ŞATONUN ALTINDA
05 Nisan 2019 Cuma (S) 18:00 Altıdan Sonra Tiyatro NİHAYET MAKAMI
06 Nisan 2019 Cumartesi (S) 18:00 Altıdan Sonra Tiyatro NİHAYET MAKAMI
10 Nisan 2019 Çarşamba (S) 18:00 Myart Tiyatro KÖR BAYKUŞ
11 Nisan 2019 Perşembe (S) 18:00 Myart Tiyatro KÖR BAYKUŞ
12 Nisan 2019 Cuma (S) 18:00 Ankara Devlet Tiyatrosu EYVAH NADİR
13 Nisan 2019 Cumartesi (S) 18:00 Ankara Devlet Tiyatrosu EYVAH NADİR
14 Nisan 2019 Pazar (S) 18:00 Ankara Devlet Tiyatrosu EYVAH NADİR
15 Nisan 2019 Pazartesi (S) 18:00 Azerbaycan / Gence Dev. Dram Tiy. HELLADOS
16 Nisan 2019 Salı (S) 18:00 Azerbaycan / Gence Dev. Dram Tiy. HELLADOS
17 Nisan 2019 Çarşamba (S) 18:00 Bambu Tiyatro BİR İDAM MAHKUMUNUN...
18 Nisan 2019 Perşembe (S) 18:00 Bambu Tiyatro BİR İDAM MAHKUMUNUN...
19 Nisan 2019 Cuma (S) 18:00 Perde Sanat Tiyatrosu RULET
20 Nisan 2019 Cumartesi (S) 18:00 Perde Sanat Tiyatrosu RULET
21 Nisan 2019 Pazar (S) 18:00 Dramatik Sanatlar Merkezi KADIN
22 Nisan 2019 Pazartesi 18:00 Dramatik Sanatlar Merkezi KADIN
26 Nisan 2019 Cuma (S) 18:00 KKTC / Tiyatro AŞHK KANATSIZ GÜVERCİNLER
27 Nisan 2019 Cumartesi (S) 18:00 KKTC / Tiyatro AŞHK KANATSIZ GÜVERCİNLER
29 Nisan 2019 Pazartesi (S) 18:00 Hayal Perdesi ÜÇ KIZ KARDEŞ
30 Nisan 2019 Salı (S) 18:00 Hayal Perdesi ÜÇ KIZ KARDEŞ

 

 

İstanbul Sabancı Üniversitesi
Tarih Saat Grup Oyun
27 Mart 2019 Çarşamba (S) 20:00 Polonya Maska Tiyatrosu ROMEO VE JULIET
02 Nisan 2019 Salı (S) 20:00 Ankara Devlet Tiyatrosu CİMRİ
10 Nisan 2019 Çarşamba (S) 20:00 Semaver Kumpanya MADDE 22
18 Nisan 2019 Perşembe (S) 20:00 Duru Tiyatro YÜZLEŞME

 

 

ATÖLYE ÇALIŞMALARI PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

21. Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali Basın Bülteni İçin Tıklayınız